Turorientering i Svelvikmarka 2025 er i gang
Postet av Berger og Svelvik O-Lag den 10. Mar 2025
Vi har forsiktig startet sesongen 2025 for Turorientering i Svelvikmarka. Først ute er 11 x-poster langs kyststien på Berger. Se https://turo.no/Svelvik for mer informasjon.
Årets Tur-O sesong i Svelvikmarka avsluttes søndag 29. september
Postet av Berger og Svelvik O-Lag den 3. Sep 2024
Vi minner om at årets turorienteringssesong i Svelvikmarka avsluttes søndag 29. september. Så til alle som fortsatt har noen poster igjen så bør dagene fremover utnyttes godt. Se https://turo.no/Svelvik for mer informasjon og registrering av poster.
Kneskjælven 2024 arrangeres lørdag 2. november
Postet av Berger og Svelvik O-Lag den 3. Sep 2024
Berger og Svelvik O-Lag ønsker alle velkommen til den 41. utgaven av vårt langdistanseløp Kneskjælven. Løpet går fra Stomperuddalen i Nesbygda og ut til Berger Skole og er på ca 16 kilometer.
Se https://bos.idrett.no/next/p/64273/kneskjaelven for komplett innbydelse og link til påmelding.
120 turorienteringsposter på plass i Svelvikmarka
Postet av Berger og Svelvik O-Lag den 30. Apr 2024
Da er alle våre 120 Tur-O poster på plass i Svelvikmarka. Du kan laste de ned på https://turo.no/Svelvik, bruke app'n Turorientering (https://www.turorientering.no/page/turo-app) eller kjøpe vår deltakerkonvolutt hos KIWI Bjørnstad. Vi har i år poster fra helt nord til helt syd i gamle Svelvik kommune. Og husk at akkurat nå er den flotteste tiden i marka. God tur :-)
Sesongen varer til søndag 29. september.
Kneskjælven 2023 arrangeres lørdag 4. november - AVLYST
Postet av Berger og Svelvik O-Lag den 12. Okt 2023
Berger og Svelvik O-Lag ønsker alle velkommen til den 41. utgaven av vårt langdistanseløp Kneskjælven. Løpet går fra Stomperuddalen i Nesbygda og ut til Berger Skole og er på ca 16 kilometer.
Du finner nå komplett innbydelse, påmelding og startliste på https://bos.idrett.no/next/p/64273/kneskjaelven. Under Kneskjælven menyen finner du også all annen nyttig og historisk informasjon om Kneskjælven.